Cavident

Implanty zębów

WARSZAWA WOLA | WARSZAWA BEMOWO

Implanty zębów Warszawa - Wola i Bemowo

Implantologia jest jedną z najnowocześniejszych dziedzin współczesnej stomatologii. Współczesna implantologia stomatologiczna daje nam wiele możliwości odbudowy pojedynczego zęba lub całego uzębienia.

implanty

Implanty zębowe najwyższej jakości

W gabinecie Cavident stosujemy sprawdzone i uznane badaniami klinicznymi implanty zębów Bemowo, Wola renomowanej, niemieckiej firmy BEGO Semados. W połączeniu z najwyższymi umiejętnościami, zapewnimy Tobie pełne bezpieczeństwo oraz estetyczny i trwały efekt. 

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy z najlepszych rozwiązań implantologicznych, by zapewnić Tobie zdrowy i piękny uśmiech przez długie lata. Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące leczenia implantami zębowymi.

Recenzje naszych klientów
Małgorzata Krasuska
07/11/2022
Od około 14 lat chodzę do przychodni CAVIDENT. Ostatnie 2 lata leczyłam się ortodontycznie u Pani Anny Piętak, a leczenie zakończyłam pięknym uśmiechem:)! Zdecydowanie polecam ortodonte oraz innych specjalistów z tej przychodni.
Dorota Wiśniewska
09/10/2021
Polecam! Indywidualne podejście do pacjenta(szczególnie p.Agata), życzliwa i miła obsluga, pełen profesjonalizm nie za miliony monet
Małgorzata Bąk
08/10/2021
Bardzo profesjonalnie i szybko wykonany zabieg przez Panią doktor Agatę. Serdecznie polecam
Postaw na Cavident
5/5
Zadzwoń i umów wizytę!
Przychodnia Stomatologiczna Cavident
Zadzwoń
22 665 35 02
Zadzwoń
Przewiń do góry